Portfoolio
Smiling face

PLDK BRWRY

Mida nimi, onju! Kui juba teha minipruulikoda, siis teha stiilselt. Nii jõudiski väike Pelgulinna pruulikoda sildisooviga meile ning siit näete tulemit.

Kristin Tattari ja Silver Lätti discgolfiriided

Kevad tõi meie juurde Eesti discgolfi tippu kuuluvad Kristin Tattari ja Silver Lätti, sooviga leida visuaal eritööna valmivatele treening- ja võistlussärkidele.

Riigi Kinnisvara Aastaraamat 2020

Täna esitleme Riigi Kinnisvara eelmist aastat kokkuvõtvat aastaraamatut. Riigi Kinnisvara on riigi algatusel moodustatud ettevõte, mis manageerib ja arendab riigi halduses oleva kinnisvaraga.

PNL Insenerid

PNL Insenerid on väike inseneride büroo, millel on suur töö eetika ning veel suurem attitude.

Tulevikukool

Tulevikukool on Tallinna Ülikooli programm, mille eesmärk on uuendada koolide õpiprotsessi ning -kultuuri läbi koostöö.

Keskkonnaministeeriumi väärtuste sümbolid

Keskkonnaministeerium lõi väärtused, mille abil oma institutsiooni esindada ja kinnistada. Meilt väärtuste sümbolid ning visuaalide kasutusloogikad.

Riigi Kinnisvara Podcast

Keerulised ajad nõuavad uusi meetodeid. Riigi Kinnisvara pöördus meie poole sooviga leida visuaallahendus podcasti ja veebiseminaride seeriale.

Bon Soya

Bon Soya sündis 2003. aastal soovist pakkuda inimestele tervislikku ja maitsvat taimset toitu. Viieteistkümne tegevusaastaga on Bon Soyast saanud oma valdkonnas arvestatav tootmisettevõte.

Tori vald

Tori vald moodustati 2017. aastal haldusreformi tulemusel, kui ühendati Are, Sauga, Sindi ning Tori vald. Meie poolt vapi ja lipu digiversioonide, sümboolika kujundus ning juhend sümboolika kasutamisel.

ESC Global Security

ESC Global Security on turvaettevõte, mille peamine fookus on veesõidukite ja kaubalaevade relvastatud kaitse. Andsime nende kodulehele värske välimuse ning avardasime nende ettevõtte visuaalset käekirja.

Bon Soya

Bon Soya sündis 2003. aastal soovist pakkuda inimestele tervislikku ja maitsvat taimset toitu. Viieteistkümne tegevusaastaga on Bon Soyast saanud oma valdkonnas arvestatav tootmisettevõte.

Softrend

Softrend on eestimaine pehme mööbli tootja, kes tegutseb aastast 1997. Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus.

Placent Activ Milano 

Placent Activ Milano on olnud juba aastaid populaarseim juuksekasvu soodustavate toodete sari Eestis. Aitasime luua neile ilusa ja funktsionaalse veebi.

Lääneranna vald

Lääneranna vald moodustati 2017. aastal haldusreformi tulemusel, kui ühendati Hanila, Koonga, Lihula ning Varbla vald. Meie poolt valla vapi, lipu, sümboolika ideekavand, kasutusjuhend ja kujundus.

Karloova

Karloova tootevalikust leiab erinevaid tekstiilist ja täispuidust käsitööna valminud väikelaste mänguasju. Kõik mänguasjad on valminud looduslikest materjalidest ning koostöös erinevate ekspertidega, arendades nii lapse motoorikat kui pakkudes hulgaliselt mängulusti.

Tallinna Rahvaülikool

Tallinna Rahvaülikool on Tallinna linna hallatav koolitusettevõte, mis pakub laiemale avalikkusele erinevaid enesetäiendamisvõimalusi teoreetiliste ja praktiliste kursuste näol. 

Kliimamuutused

Kliimamuutused.ee avardab lugejate teadlikust meie ümber toimuvast - Kuidas meie mõjutame kliimat ning kliima meid.

Eesti Balletiliit

Aitasime Balletiliidul saada endale korralik veeb, mis kajastaks liidus ning valdkonnas toimuvat, kaardistaks liikmeid ning väljendaks balleti pehmet ning samas ka tugevat olemust.

Inbank

Inbank on ehe näide heast Eesti asjast - Tugev pank oma tugeva toote, asjaliku personali ning silmajääva visuaaliga.

Turnstone

"Ükski kivi ei jää pööramata", Advokaadibüroo Turnstone koduleht on teie ees oma tummises klassikas - tumesinise, oranži ning valge värvikombos.

Wesse

Wesse toodab peamiselt täispuidust mööblit ja sisustuselemente. Nende tooted on kvaliteetsed ja läbimõeldud ning annavad igale interjöörile juurde õdusust ning isikupära.

Eesti Interneti Päev

Eesti Interneti Päev on üritustesari, mis räägib ausalt ja ilustamata kodumaisest internetist, selle arengutest ning kitsaskohtadest, tõstab positiivseid ning kriitilisi pilke nii mineviku kui tuleviku suunal.

E-riigi Akadeemia

E-riigi Akadeemia on nõustamis- ja mõttekeskus, mis tegeleb e-valitsemise,
e-demokraatia, küberturvalisuse ja avatud infoühiskonna alase teadmuse loomise ja levitamisega.

eRiigi konverents

Maailma juhtivad e-riigi eksperdid valitsusasutustest, ettevõtlusest, akadeemiatest, rahvusvahelistest organisatsioonidest ning ühiskondlikest gruppidest kohtuvad iga aasta mais IKT Nädala raames konverentsil Tallinnas.