Blogi
Smiling face

Voogi uuendus augustis

Voogi uuendused augustis – Uus SEO tööriist, muutuvad pakettide sisud ja hinnad.
"Tahtsime sulle varakult teada anda, et alates selle aasta augustist uuendame Voo tellimuspakettide sisu ja hindasid. Meil on sulle hea uudis — kohe praegu ei muutu veel midagi ning kuni augustini saad tellimuse teostada vana hinnaga. Telli kasvõi aastaks — uuendusi saad kasutada sellegipoolest juba augustis."

Nõnda sõnas Henn Runnel Voogi blogis nende 3. juuni postituses Tulekul: SEO tööriistad, rohkem ruumi, pakettide uuendused. Kuna Voog on meie veebitööriistavaliku üks olulisi osi, siis jagame seda ka oma kanalites ning oma lugejatega. 

Et saaksime jätkata Voo täiendamist ja suurendada klientidele pakutavat väärtust, tõstame me alates augustist hindu nii, et aastase Standard paketi hind on 8€ kuus (+km) ning aastase Pluss paketi hind 13€ kuus (+km). Sama määra alusel tõstame ka kuu kaupa makstavate pakettide hindu. Premium paketi hind jääb endiseks.

Kasuta võimalust ja loo uus konto või pikenda oma saidi tellimust vana hinnaga.
Voo paketiuuendused saavad küpseks 1. augustil.


Mida augustist juurde saab?


Rohkem ruumi

Kõik Standard-paketi saidid saavad senise 2GB asemel kasutada 5GBkettaruumi ning Pluss paketil senise 10GB asemel 20GB. Premium pakettide kettaruum on piiranguteta, nagu alati.


Otsingutulemuste optimeerimise ehk SEO tööriistad

Pluss ja Premium paketi kasutajate jaoks lisandub Voogu uus SEO haldusvaade, mille kaudu on keskselt võimalik lisada ja muuta kõikide alalehtede pealkirju ja kirjeldusi ning kontrollida, et need oleksid otsimootori-sõbralikud. Lisaks on näha, kuidas näeb sait välja Google’i otsingutulemustes.


Ümbersuunamistööriist

Ümbersuunamistööriistaga saad luua lühiviiteid pikkade aadressidega alalehtedele ning parandada katkised sissetulevad viited. Samuti toetame wildcard- ehk kogu kataloogi ümbersuunamist. Tööriista lisame Premium paketti.

Asi selge. Mis veel uudist?


Vooga tehtud veebipoodide läbimüük on rohkem kui 1,5 miljonit eurot

On suur rõõm tõdeda, et Voo veebipoodidel läheb hästi — kõikide poodide kogukäive kokku on võrreldes aastatagusega kasvanud kolm korda ning käibe kasvukõver on kena. Nüüdseks müüakse Voo veebipoodides iga kuu enam kui €100K eest ning kõikide poodide kogukäive ületas äsja 1,5 miljoni euro piiri.


Kas soovid ka ise alustada veebipoe pidamist? Loe siit lähemalt, millised on Voo veebipoe võimalused.

Makseviiside lisamine paari klõpsuga

Selle aasta kevadest on poepidajal märksa lihtsam lisada ja hallata oma veebipoe makseviise. Kontrolli mugavalt, millised makseviisid on lubatud, lülita soovi korral ostukorvist välja näiteks PDF arved. Voo veebipood toetab täna makseviisidena PayPali, Maksekeskust ja arvega maksmist. Kas sinu eelistatuim maksevahendaja on puudu? Kirjuta meile ja anna teada — hello@voog.com.


Veel lugemist

Kui soovid lähemalt lugeda, kuidas parandada oma lehe SEO'd, kuidas alustada veebiäri või miks oleks tarvis teha oma veebileht mitmes keeles, siis soovitame lugeda meie ajaveebi kaasautori Stuart Garlick'i järgmiseid artikleid (inglise keeles):

Urgent SEO Changes You Need To Make For Brilliant Results
How to start a successful online business in 2019
Here's why you should have a multilingual website


Ära unusta…

…et kuni augustini saad võtta Voo aastase tellimuse vana hinnaga.

Jaga seda artiklit:
A picture of Tom

Artikli autorist

Tom ei ole pelgalt beeži näo ja roosade kõrvadega svg ikoon, ta on märksa rohkem. Oma igapäeva toimetuste juures seisab ta hea kogu meie suhtluse ja infovahetuse eest ning skaudib disainitrendide armutut maastikku.
hello@sviiter.ee